Мій список блогів

вівторок, 2 квітня 2013 р.

Château de Chantilly

Замок Шантії (Château de Chantilly)- родовий маєток принців Конде, перлина регіону Іль-де-Франс

 

Замок Шантії хоч і не так відомий,  як Версаль або замки Луари, нітрохи не поступається їм своєю красою. Не випадково, під час свого візиту до Франції в 1968 р. президент Ніксон вигукнув: «Чому мене сім разів возили в Версаль і жодного разу сюди?».)) 

 Це одна з найбільших аристократичних резиденцій Франції, яка була побудована на початку XVI століття коннетаблем.Монморансі,( Коннетаблем в епоху Каролінгів називався начальник королівських стаєнь - сomte de l'étable. Поступово "головний конюх" став помітною фігурою в оточенні короля - йому доручалася організація королівських поїздок, а починаючи з XIV століття коннетабль замінив собою сенешаля і став очолювати королівську армію.)
 а потім перебувала у володінні принців Конде. 
Розкішний замок розташований на острівці, з усіх боків оточений ровом з водою посеред чудового парку, розбитого самим Ленотром. Цей казковий палац з усіх боків має можливість милуватися своєю красою у водах садових басейнів та фонтанів. А дорога до замку пролягає через величезний і тінистий ліс Шантії.В оздобленні фасадів замку дивним чином сплелися різьблена архітектура готики і пишність стилю бароко. 
 Приємної вам віртуальної подорожі!!!!

2 коментарі: